Program vycházky KD sboru Jihlava

v sobotu odpoledne 16.1.2016 – doprava autobusem MHD.

Odjezd autobusu MHD č.12 z Masarykova náměstí v 13,47, od Kauflandu 13,51,

příjezd do Nového Pávova v 14,02.

Odchod na vycházku v 14,10 od Pávovského rybníka u restaurace v Novém Pávově kolem Pacovského rybníka k Dubovému rybníku, po polní a lesní cestě kolem Dubového rybníka

a Širokého rybníka pod Zbornou k odbočce k chatové osadě (3km). Dále po polní cestě chatovou osadou k odbočce ke Stříbrnému Dvoru (1km).

Kratší trasa vycházky v délce 4,3km: pokračování vycházky nad Zbornou, z odbočky ke Stříbrnému Dvoru odbočit do Zborné k zastávce MHD. Odjezd autobusu MHD č.5 v 15,35 – příjezd na Masarykovo náměstí v 15,50.

Delší trasa vycházky v délce 8km: pokračování vycházky ze Zborné, odbočka ke Stříbrnému Dvoru do Hybrálce po polní cestě a dále přes Hamry a kolem Štoly Jana Nepomuckého k Borovince. Ukončení vycházky na hrázi rybníka v 16,00 – 16,15.

Dále do Jihlavy ke Kauflandu nebo přes Červené domky do Starých Hor.

Na konci vycházky bude možná překvapení. Jestli to dobře dopadne, tak se dozvíte to překvapení na hrázi rybníka Borovinka po ukončení vycházky.

Doprava domů MHD:

Na cestu domů po Jihlavě lze využít MHD autobus č.12 nebo trolejbus E ze zastávky u Kauflandu nebo trolejbus C ze zastávky na sídlišti Dolina.

Doporučujeme mimojihlavským „procházkomilcům“ zaparkovat auto u Kauflandu a využít zastávky MHD v této lokalitě pro nástup do autobusu č.12.

Vycházku z Pávova ke Kauflandu (případně do Starých Hor) vedou manželé Kratochvílovi.

Přejeme krásné zážitky na vycházce i ze společenství!

Bližší informace k vycházce:

Lenka a Pavel Kratochvílovi

732 323 593 603 266 350

kratalenka@seznam.cz, kratochvil@colegium.cz